Super Zings - co musisz wiedzieć o tych kultowych zabawkach?

Kultowe zabawkiSeria Super Zings to prawdziwy fenomen wśród zabawek dla młodszych i starszych dzieci. Figurki dzielą się na Superbohaterów oraz Superzłoczyńców. Poza nimi mamy jeszcze mnóstwo innych akcesoriów i gadżetów, dzięki którym mocno rozbudujemy to barwne uniwersum. Twoje dziecko ma zadatki na kolekcjonera? Zaproponuj mu Super Zings!

Super Zings - co to za zabawki?

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że seria Super Zings jest zabawkowym fenomenem i bez wątpienia podbiła świat zarówno małych chłopców, jak i dziewczynek. A czym dokładnie są Super Zings stworzone kilka lat temu przez hiszpańską firmę Magic Box? Otóż chodzi o trzycentymetrowe figurki, ale nie byle jakie, gdyż przedstawiające przedmioty codziennego użytku, ale po magicznej przemianie - w kolorowej odsłonie i z nadanymi im ludzkimi cechami.

Cała seria Super Zings dzieli się na rywalizujących ze sobą i walczących Superbohaterów oraz Superzłoczyńców. Przeżywają oni liczne przygody i starcia w Kaboom City, w którym nie brakuje kryjówek i zaułków, w których można się nie tylko schować, ale i wpaść w pułapkę. Super Zings są ponadto obdarzone indywidualną supermocą, pomagającą im pokonać rywala.

Dlaczego warto kolekcjonować Super Zings?

Co ważne, figurki Super Zings nie są jednorazową zabawką, lecz powstały z myślą o ich kolekcjonowaniu. Każda sztuka jest w najmniejszym szczególe dopracowana, pobudzając tym samym do aktywności i wymyślania własnych historii. Dzięki nim dzieci rozwijają swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Dodatkowo kolekcjonowanie zabawek naprawdę wciąga i przy okazji uczy cierpliwości oraz systematyczności, a nawet podstaw przedsiębiorczości, gdy wymieniają się one figurkami z innymi dziećmi.

Kultowe zabawki

Serie Super Zings - wyścigi, kryjówki i nie tylko?

Super Zings są regularnie wydawane w coraz to nowszych odsłonach. I tak zobaczymy na przykład klucz, kłódkę, ołówek, but, piłkę, zegarek, toster oraz wiele innych. Toczą one ze sobą walkę, chowają się w mniejszych i większych kryjówkach, walczą na ringu i ścigają się w superszybkich samochodzikach (mamy tu nie tylko pojazdy, ale też akcesoria do wyścigów). Każda seria oznacza całkiem nowe figurki. Ponadto w ramach Super Zings mamy jeszcze budynki, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć ciekawą infrastrukturę Kaboom City i rozbudować to kolorowe uniwersum.

Nie tylko figurki, ale i mnóstwo gadżetów Super Zings

Pewne jest, że Super Zings podbiły serca dzieci i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Wręcz przeciwnie - na fali popularności zdecydowano się na znaczne poszerzenie asortymentu. I tak możemy kupić swojemu maluchowi nie tylko figurkę lub figurkę z pojazdem czy kryjówką, ale też wszelkiego rodzaju inne przedmioty.

Co dokładnie? Super Zings przykładowo mogą być głównym motywem na pościeli, poduszkach, narzutach, kocykach czy ręcznikach. Dodatkowo każdy maluch ucieszy się, gdy zobaczy ulubione zabawki na koszulkach, spodenkach, bluzach albo czapkach z daszkiem, plecakach i workach na buty. Nie brakuje również bidonów, puzzli, gier, książeczek, naklejek i kolorowanek z Super Zings w roli głównej.

Jak nietrudno zauważyć, Super Zings to niezwykle uniwersalna zabawka, którą można bawić się właściwie w każdym wieku i za każdym razem kreować inne historie. Kup dziecku pierwszą figurkę, a szybko przekonasz się, że na jednej się nie skończy. Co więcej, powstał również serial rysunkowy z Superbohaterami i Superzłoczyńcami, który w polskiej wersji językowej można oglądać na kanale Magic Box na YouTube. Udanej zabawy!

Źródło: www.tantis.pl.

Komentarze