Poprawianie urody bez skalpela

Modelowanie sylwetkiWiele osób myli pojęcia chirurgii plastycznej z medycyną estetyczną. Korekta urody nie zawsze musi iść w parze z inwazyjną, chirurgiczną operacją w pełnej narkozie wymagającą potem długiej rekonwalescencji.

Czy warto zdecydować się  na zabieg medycyny estetycznej?

Pomiędzy z poważnymi operacjami chirurgicznymi a najprostszymi zabiegami, które może wykonać osiedlowa kosmetyczka istniej wiele zabiegów typowo medycznych wykonywanych nowoczesnymi i co najważniejsze nie inwazyjnymi metodami. Niektórym mankamenty własnego wyglądu wcale nie przeszkadzają. Innym - wprost przeciwnie - nawet drobne niedoskonałości mogą stać się źródłem niskiej samooceny, kompleksów i niezadowolenia z życia. Medycyna estetyczna może pomóc w  wielu przypadkach, i wcale nie będzie to interwencja chirurga. Doskonałym przykładem takiego zabiegu jest korekta nosa kwasem hialuronowym - szybki i prawie bezbolesny zabieg.

Gdzie można skorygować kształt nosa?

Drparda.com.pl to klinika medycyny estetycznej, która wykonuje różnego rodzaju zabiegi począwszy od najprostszych a skończywszy na bardziej skomplikowanych. Każdy pacjent zaczyna od konsultacji, gdzie może przedyskutować ze specjalistą swój problem i szczegółowo zapoznać się z metodami jego korekty. Wszystkie zabiegi w drparda.com.pl wykonywane są przez lekarzy, co w razie powikłań gwarantuje natychmiastową pomoc. Korekta nosa kwasem hialuronowym również wykonywana jest przez lekarza. Polega ona na wstrzyknięciu kwasu w określone miejsca, a następnie wymodelowaniu go aż od osiągnięcia pożądanego kształtu. Zabieg trwa około 30 minut i jest na tyle bezbolesny, że przed jego wykonaniem wystarczy nałożenie kremu znieczulającego. W klinice drparda.com.pl używane są najlepsze i najnowocześniejsze preparaty renomowanych, światowych producentów.

Czy korekta nosa kwasem hialuronowym jest na pewno bezpieczna?

Jest to zabieg nieskomplikowany i bezpieczny pod warunkiem, że wykonuje go lekarz. Sam kwas hialuronowy, z punktu widzenia chemicznego polisacharyd z grupy glikozoaminoglikanów jest naturalnym składnikiem organizmu ludzkiego. Dlatego tez umiejętne wprowadzenie go pod skórę nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa. Pozytywne efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, a pacjent nie wymaga żadnej specjalnej rekonwalescencji. Wypełnienia wykonane za pomocą kwasu hialuronowego utrzymują się bez zmian przez około 2 lata. Korekta nosa kwasem hialuronowym z powodzeniem zastępuje modelowanie chirurgiczne i  stanowi doskonałą alternatywę dla obawiających się narkozy i skalpela.

Komentarze