Jak bezpiecznie skorygować kształt ust?

Korygowanie ustNiestety,  żadna z części naszego ciała nie pozostaje w takim samym stanie przez lata. Chociaż tego nie widać, proces starzenia się organizmu człowieka zaczyna się już w wieku 25 lat. Nie oznacza to, że po 25-tych urodzinach z dnia na dzień pojawią się pierwsze zmarszczki, ale jest to czas, kiedy należy świadomie dbać o skórę i cały swój organizm by zachować młody i zdrowy wygląd.

Czy usta się starzeją?

Pełne, kształtne usta to niewątpliwie wielki atrybut kobiecej urody. Jednak z wiekiem tracą swoją jędrność, opadają kąciki, usta wydają się mniejsze i nawet staranny makijaż nie poprawi ich wyglądu. Niektóre młodsze osoby od początku nie są zadowolone z wyglądu ust. Często uważają je za zbyt małe i wąskie, a kontury za niezbyt kształtne. Stąd korekcja ust jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Szczególnie korzystnie przedstawiają się zabiegi na usta kwasem hialuronowym. Są stosunkowo proste i przynoszą natychmiastowe skutki. Co ważne, są również odwracalne ponieważ po upływie roku kwas hialuronowy zostaje w 100% wchłonięty.

Gdzie najlepiej skorygować usta?

Chociaż zabieg na usta kwasem hialuronowym nie jest skomplikowaną operacją powinien być przeprowadzony przez lekarza. Drparda.com.pl to klinika zatrudniająca zespół specjalistów dobranych w ten sposób, aby zapewnić pacjentkom nie tylko skuteczne i bezpieczne zabiegi ale daleko idącą i wszechstronną pomoc. Cały personel szkoli się na bieżąco i wykorzystuje podczas zabiegów najnowsze technologie i trendy spotykane w tej dziedzinie na świecie. Każdy zabieg poprzedzany jest nie tylko niezbędnym badaniem ale również rozmową - wywiadem z klientką aby jak najlepiej spełnić jej potrzeby i życzenia. W drparda.com.pl wykonywany jest wyjątkowo szeroki zakres procedur i zabiegów, ze szczególnym naciskiem na przeciwdziałanie objawom starzenia się.

Jak działa kwas hialuronowy?

Jego największą zaletą jest to, że stanowi naturalny składnik naszego organizmu. Niestety z wiekiem jego ilość spada co w przypadku ust skutkuje zwiotczeniem i problemami z nawilżaniem. Zabieg na usta kwasem hialuronowym polega na wprowadzeniu tej substancji pod skórę, w precyzyjnie dobrane miejsca. Ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego jest zupełnie bezbolesny, a jego efektami można się cieszyć dosłownie natychmiast. Po zabiegu może się przez jakiś czas utrzymywać zaczerwienienie lub lekki obrzęk, poza tym nie niesie za sobą żadnego niebezpieczeństwa. Zabieg na usta kwasem hialuronowym należy powtarzać mniej więcej co rok.

Komentarze