Zaprojektuj ze swoim dzieckiem nowe etui na jego telefon

EtuiEtui jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego dziecięcego telefonu. Pełni ono wiele funkcji, dlatego warto wybrać je rozważnie i - oczywiście - razem z dzieckiem. Idealną alternatywą dla klasycznych wyborów może być jednak stworzenie własnego, unikalnego futerału. Dlaczego warto to zrobić?

Unikatowe etui na telefon

Futerał między innymi pełni rolę ozdoby, znajdującej się na telefonie. Pozwala na wyrażenie swoich zamiłowań albo pragnień. Często wybierany jest taki, który ma nie tylko ulubiony kolor, ale również przedstawia element codziennego życia, bliski właścicielowi.

Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy z nas woli otaczać się przedmiotami, które są z nim związane i pokazują, jakim jest człowiekiem. W dzisiejszych czasach stawiamy na indywidualizację, tak w zachowaniu, jak i wyglądzie, a co za tym idzie, także w akcesoriach, które posiadamy. Telefon jest idealnym ich przykładem, dlatego również etui do niego powinno odpowiadać gustowi oraz mówić coś o właścicielu.

Jak własnoręcznie zaprojektować etui?

Producenci wręcz prześcigają się w proponowaniu coraz to nowszych, ciekawszych wzorów. Czy jednak są w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom i stworzyć każdy, wymarzony model? Najpewniej nie - i właśnie w celu spełnienia tych najwyższych oczekiwań, firma Funny Case stworzyła możliwość wykreowania własnego, doskonale dopasowanego do indywidualnych potrzeb etui. Wystarczy zajrzeć na stronę https://funnycase.pl/ i przejść kilka prostych kroków, aby przygotować dla siebie atrakcyjny projekt, który następnie zostanie wykonany i dostarczony pod wskazany adres.

Do wykreowania własnego futerału można wykorzystać posiadane zdjęcia lub grafiki. Wystarczy ustawić je w wybranym miejscu i dopasować do konkretnego modelu etui. Dzięki szerokiemu wyborowi możliwe jest stworzenie futerału praktycznie na każdy rodzaj telefonu.

Dlaczego warto wykreować zindywidualizowany case dla dziecka?

Dzieci uwielbiają chwalić się przed kolegami nowymi, ciekawymi akcesoriami. Im bardziej są one spersonalizowane, tym lepiej, dlatego na pewno własnoręcznie wykreowany case będzie im się wydawał jeszcze bardziej interesujący, niż zwykły, kupiony w sklepie.

Co więcej, stworzenie futerału razem z dzieckiem pozwoli na idealne dopasowanie akcesorium właśnie do gustu małego użytkownika. Biorąc udział w procesie jego wymyślania, dziecko na pewno bardziej się do niego przywiąże, co może skutkować większym poszanowaniem przedmiotu. Dodatkowo, będzie to na pewno chwila świetnej, wspólnej zabawy.

Dlaczego dziecko powinno mieć etui na telefon?

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że efektowne, ciekawe etui to dla dziecka dodatkowy powód do radości. Jednak będzie ono nie tylko ciekawym gadżetem. Równocześnie będzie pełniło funkcję ochronną, dzięki czemu sam telefon dłużej pozostanie w dobrym stanie. Niestety, dzieciom częściej niż dorosłym zdarza się upuścić, ochlapać wodą lub w inny sposób narazić na niebezpieczeństwo urządzenie. Dlatego ochrona na pewno mu się przyda, by nie uległo uszkodzeniu i zawsze prezentowało się jak nowe.

Fot. materiały prasowe.

Komentarze