Zabiegi na szczupły brzuch - TOP 3

Zabiegi na płaski brzuchNadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, zwane potocznie "oponką", obniża samoocenę i prowadzi do kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Wiele kobiet i mężczyzn zastanawia się, jakie zabiegi na szczupły brzuch warto wykonać?

W opinii specjalistów jest to Endolaser Cellulaze, Nutacyjna Liposukcja Infradźwiękowa N.I.L. i Radiofrekwencja podskórna Attiva. Co warto wiedzieć o tych metodach?

Spis treści

  1. Skąd bierze się nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu?
  2. Zabiegi na szczupły brzuch - Endolaser Cellulaze
  3. Zabiegi na szczupły brzuch - Nutacyjna Liposukcja Infradźwiękowa N.I.L.
  4. Zabiegi na szczupły brzuch - Radiofrekwencja podskórna Attiva

Skąd bierze się nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu?

Istnieje wiele przyczyn nagromadzenia tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, do najczęstszych czynników sprawczych zaliczana jest:

  • zła dieta (m.in. nadmiar cukru i tłuszczu w jadłospisie, częste spożywanie napojów alkoholowych),
  • siedzący tryb życia,
  • długotrwały stres,
  • niewłaściwa gospodarka hormonalna,
  • zażywanie niektórych leków,
  • zbyt mała ilość snu.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów zmagających się z tzw. "oponką". Poniżej przedstawiamy najlepsze zabiegi na szczupły brzuch, które są wysoce efektywne i bezpieczne, gdyż opierają się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Zabiegi na szczupły brzuch - Endolaser Cellulaze

Pierwszym, rekomendowanym zabiegiem na szczupły brzuch jest terapia Cellulaze, która wykorzystuje endolaser o długości fali 1440 nm. To rewolucyjne urządzenie upłynnia tkankę tłuszczową zgromadzoną w problematycznych miejscach i jednocześnie likwiduje cellulit - już po jednej sesji skóra staje się napięta i gładka. To idealny zabieg dla osób, które chcą pozbyć się miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej z brzucha i jednocześnie zniwelować nieestetyczną skórkę pomarańczową (cellulit). Procedura Cellulaze nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a dzięki miejscowemu znieczuleniu jest bezbolesna.

Zabiegi na szczupły brzuch - Nutacyjna Liposukcja Infradźwiękowa N.I.L.

Kolejny, polecany zabieg na szczupły brzuch to liposukcja N.I.L. Sekret działania tej metody tkwi w opatentowanej, pneumatycznej głowicy LIPOMATIC, która wprawia kaniulę odsysającą tkankę tłuszczową w unikalny ruch 3D (tzw. ruch nutacyjny). Dzięki temu chirurg rozbija grudki tkanki tłuszczowej i precyzyjnie ją odsysa. Znieczulenie miejscowe sprawia, że liposukcja nutacyjna jest komfortowa dla pacjenta. Decydując się na ten zabieg możemy bezpiecznie pozbyć się nawet dużej ilości tkanki tłuszczowej z brzucha, bez ryzyka wystąpienia widocznych, szpecących nierówności na powierzchni skóry. Co więcej, przy metodzie N.I.L. odessana tkanka tłuszczowa może zostać ponownie wszczepiona w inne rejony ciała np. pośladki, czy biust, jeśli pacjentka sobie tego zażyczy.

Zabiegi na szczupły brzuch - Radiofrekwencja podskórna Attiva

Ostatnim zabiegiem na szczupły brzuch, który daje znakomite efekty jest radiofrekwencja podskórna Attiva wykorzystująca fale radiowe, które są aplikowane podskórnie za pomocą cienkiej kaniuli. To bardzo dobra metoda do redukcji drobnych depozytów tkanki tłuszczowej oraz zniwelowania wiotkości skóry brzucha np. po ciąży lub drastycznej utracie wagi. Tak więc Attiva daje efekt wyszczuplenia ciała i jednoczesnego napięcia skóry, dzięki czemu sylwetka wygląda młodziej i atrakcyjniej.

Warto podkreślić, że aby podtrzymać efekty terapeutyczne wspomnianych zabiegów należy pamiętać o prowadzeniu zdrowego trybu życia - zbilansowana dieta, wysypianie się, regularna aktywność fizyczna i odstawienie używek, pozwolą nam cieszyć się płaskim brzuchem przez długi czas. Jeśli powrócimy do złych nawyków, "oponka" prędzej czy później powróci.

Chcesz przygotować ciało na lato, zachwycać smukłą talią i pozbyć się kompleksów? Więcej informacji na temat zabiegów na szczupły brzuch znajdziesz na tej stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl.

Komentarze