Wyposażenie salonu kosmetycznego - postaw na jakość

Wyposażenie salonu kosmetycznegoPostanowiłaś otworzyć salon kosmetyczny? A może właśnie wpadłaś na pomysł wzbogacenia oferty swojego gabinetu o nowe usługi? Pamiętaj, że wyposażenie salonu kosmetycznego jest naprawdę istotne! Zamiast stawiać na ilość, zdecydowanie lepszym posunięciem jest wybór urządzeń, mebli czy kosmetyków najwyższej jakości! Uwierz, że to naprawdę ma sens.

Klientki z pewnością docenią Twoje starania i jeszcze chętniej będą odwiedzać miejsce Twojej pracy! Jeśli zastanawiasz się, gdzie kompleksowo kupić wyposażenie salonu kosmetycznego, mamy dla Ciebie podpowiedź! Wybór AllePaznokcie będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? Znamy co najmniej kilka powodów!

Co powinno się znaleźć w profesjonalnym salonie kosmetycznym?

Mimo że mogłoby się wydawać, iż w gabinecie urody nie musi być wcale zbyt wiele sprzętów i produktów, realia są inne. Gwarantujemy Ci, że jeśli zrobisz listę wszystkich niezbędnych rzeczy, zdziwisz się, że jest ich tak dużo! Zobacz, co naszym zdaniem stanowi absolutne must have każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego!

Meble

Zacznijmy od tego, co oczywiste, czyli mebli. Czy ktokolwiek wyobraża sobie salon kosmetyczny bez fotela zabiegowego czy biurka do manicure? Weź pod uwagę, że to tylko przykładowe meble, a jest ich zdecydowanie więcej! W końcu stylistka paznokci potrzebuje wygodnego fotela, natomiast w poczekalni czymś absolutnie niezbędnym są krzesła dla Klientek! Gdzieś trzeba także przechowywać wszystkie kosmetyki, których używa się na co dzień. Zauważ, że liczba potrzebnych mebli rośnie z sekundy na sekundę. Czy ich jakość jest istotna? Oczywiście, że tak! W końcu kosmetolog czy stylistka paznokci spędzają w pracy długie godziny, więc musi być im wygodnie! Klienci są natomiast coraz bardziej wymagający i "byle mebel" nie spełni ich (wysokich) oczekiwań!

Sprzęty

Równie (o ile nie bardziej) istotne są sprzęty do wykonywania poszczególnych zabiegów, a także do sterylizacji narzędzi.

Maszyny do wykonywania zabiegów

Jakie usługi świadczysz w swoim salonie kosmetycznym? Zabiegi na twarz, ciało, a może stylizujesz paznokcie? Do większości z nich potrzebujesz profesjonalnych maszyn. Nawet tak "podstawowe zabiegi" jak manicure hybrydowy na paznokcie czy kawitacja ultradźwiękowa na twarz wykonuje się przy użyciu specjalistycznych sprzętów. Oczywiście, można byłoby poprzestać jedynie na zabiegach, do których nie są potrzebne żadne maszyny, ale Klienci zdecydowanie preferują odwiedzać miejsca, gdzie mogą zadbać o siebie bardziej kompleksowo. Poza tym, zakup lub leasing sprzętów do salonu to inwestycja, która się opłaca!

Sprzęty do sterylizacji

Pisząc czy mówiąc o wyposażeniu salonu kosmetycznego, nie można zapomnieć również o sprzętach do sterylizacji. Nie jest to opcją, a wręcz koniecznością! Przepisy sanitarne obligują osoby prowadzące salony kosmetyczne i stosujące przyrządy wielokrotnego użytku do posiadania sterylizatorów i autoklawów. Sterylizacja odbywa się przy pomocy gorącego powietrza lub pary. Wysokie temperatury są w trakcie tego procesu konieczne, ponieważ dopiero w takich warunkach niszczone są bakterie i giną m.in. mikroorganizmy czy drobnoustroje.

Kosmetyki i akcesoria

Bez czego nie da się pracować w salonie kosmetycznym…? Niezbędne są oczywiście kosmetyki i akcesoria zabiegowe! Nie pokusiliśmy się o ich wymienienie, ponieważ wszystko zależy od zakresu usług w Twoim gabinecie. Jedno jest jednak pewne…

W AllePaznokcie znajdziesz wszystko to, co niezbędne, do Twojego salonu kosmetycznego!

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wszystkich mebli, sprzętów i preparatów do zabiegów, koniecznie zobacz ofertę AllePaznokcie! Nasz sklep internetowy z kosmetykami to tysiące produktów - zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie meblowania gabinetu, prowadzisz go dłuższy czas i czeka Cię jego "odświeżenie", czy też - po prostu - chcesz uzupełnić swoje zapasy kosmetyczne, w AllePaznokcie.pl mamy wszystko, czego szukasz! Meble, sprzęty, produkty profesjonalne… Kupując w naszym sklepie internetowym, masz gwarancję ich wysokiej jakości i trwałości. Nie można również pominąć faktu, że w AllePaznokcie wszystkie te produkty kupisz w bardzo korzystnych cenach (nawet poza promocją)! Warto nawiązać z nami współpracę jako salon kosmetyczny i móc korzystać ze stałego, dodatkowego rabatu i wielu innych korzyści. Stawiaj na jakość, płacąc mniej - to jest naprawdę możliwe! Życzymy udanych zakupów!

Komentarze