Trendy w manicure - modny lakier hybrydowy

Trendy w manicureManicure hybrydowy zawładnął sercami kobiet na całym świecie. Daje długotrwały efekt i jest odporny na zarysowania, odpryski i szkodliwe działanie detergentów. Poprawnie wykonany, prezentuje się pięknie i naturalnie, a jednocześnie pozwala modnie wystylizować paznokcie. Na jaki lakier hybrydowy warto się zdecydować w tym sezonie? Oto najnowsze trendy w manicure.

Lakier hybrydowy - idealny dla każdej kobiety

Chociaż w przypadku manicure hybrydowego wykorzystuje się różne produkty, w tym bazę i top, to właśnie odpowiednio dobrany lakier hybrydowy przesądza o tym, jak ostatecznie będą prezentować się paznokcie. Czy wzbudzą zachwyt? A może jęk politowania? To zależy przede wszystkim od tego, czy manicure będzie dostosowany do obowiązujących trendów.

Nie każda kobiet chce jednak ulegać zmieniającym się modom. Na szczęście w 2020 roku na topie są zarówno awangardowe, jak i klasyczne rozwiązania. Niezależnie więc od preferencji wszystkie panie bez wyjątku znajdą trend, w którym będą czuć się dobrze i swobodnie.

To zasługa szerokiego zróżnicowania lakierów hybrydowych. Wybierać można nie tylko spośród rozmaitych kolorów, ale i efektów (np. mat, połysk, holo). Daje to wręcz nieograniczone możliwości stylizacyjne. Z drugiej jednak strony utrudnia podjęcie decyzji. Z pomocą przychodzą właśnie najnowsze trendy. Co jest obecnie na topie? Jaki lakier hybrydowy wybrać?

Trendy w manicure

Manicure hybrydowy dla minimalistek

Pastelowe odcienie to w 2020 roku częsty widok zarówno na paznokciach, jak i ulicach. Zdominowały one bowiem nie tylko manicure, ale również modę. To rozwiązania zarezerwowane nie tylko dla niepoprawnych romantyczek, ale i kobiet, które preferują mniej wyraziste kolory. Mięta, lawenda, a może błękit? Wcale nie musisz wybierać! Obecnie najmodniejsze są bowiem paznokcie pomalowane na różnokolorowo.

Marzy Ci się jeszcze mniej ekstrawagancka stylizacja? Pastelowy french to idealne rozwiązanie. Polega on na wyróżnieniu kolorem jedynie tej części paznokcia, która wystaje poza opuszek palca. Płytkę natomiast maluje się na kolor transparentny. Jeśli chcesz zachwycić bardziej awangardowym lookiem, pastelowy lakier hybrydowy zastąp odcieniem neonowym. Taka delikatna nuta szaleństwa jak najbardziej jest wskazana, zwłaszcza latem.

Miłośniczki klasycznych rozwiązań pokochają również milky nails. To minimalistyczny trend polegający na pomalowaniu paznokci na mlecznobiały kolor. Żeby dodać takiemu manicure’owi elegancji, warto zadbać o delikatny połysk. W tym celu dobrze posłużyć się specjalnym pyłkiem.

Efektowne stylizacje paznokci

W najnowszych trendach nie brakuje również inspiracji dla kobiet, które preferują bardziej wyrazisty manicure. Szczególnie popularne są tropikalne motywy. Mogą to być egzotyczne liście i owoce, a nawet flamingi czy też papugi. Brak zdolności artystycznych wcale nie oznacza, że musisz zrezygnować z ciekawych wzorów. Na rynku dostępne są bowiem wygodne naklejki, które można łatwo przykleić na paznokcie. Bazę do nich powinien stanowić lakier hybrydowy w neutralnym kolorze.

Coraz większą popularnością cieszy się również inspirowany latami 90. motyw tie-dye. Możesz go nosić nie tylko na paznokciach, ale i ubraniach, a nawet powiekach. Makijaż i manicure w kolorowych odcieniach prezentuje się niezwykle efektownie. Nie sposób przejść obok niego obojętnie. Efektownym manicure są również kwiaty oraz astrologiczne wzory. Gwiazdy, półksiężyce i symbole znaków zodiaku wiodą prym na Instagramie. Prezentują się bowiem ciekawie, a zarazem elegancko.

Komentarze