Top 3 kosmetyków marki Kerastase

Umalowana kobietaMarka Kerastase cieszy się aktualnie coraz większą popularnością. Wynika to z większej świadomości potrzeb włosów każdego z nas. Wybór kosmetyków do ich pielęgnacji w sposób indywidualny i swoista personalizacja - właśnie to sprawiało, że marka sprostała oczekiwaniom konsumentów. Od 1964 roku oferują szereg różnych produktów, które odpowiadać mają różnym problemom i potrzebom włosów i skóry głowy. Dodatkowo, marka ciągle się rozwija, wprowadzając na rynek kosmetyczny nowe serie produktów, dedykowane np. do włosów bardzo mocno zniszczonych, włosów blond, osłabionych, wrażliwych, niezdyscyplinowanych czy koloryzowanych.

Kluczem przy wyborze właściwych kosmetyków jest diagnoza włosów, która pozwoli na sięgnięcie po odpowiednie rytuały pielęgnacyjne. Są jednak produkty, które stały się bestsellerami i wpisały się w upodobania większości kobiet - należą do nich właśnie produkty do włosów marki Kerastase. Do czynników, który wpływa na to, że nie spotkały się one jeszcze z negatywnymi opiniami należy z pewnością: uniwersalność tych produktów (pomimo testowania przez posiadaczki różnych rodzajów włosów) i niepodważalne, skuteczne ich działanie.

Alternatywa do maski do włosów Kerastase

Cement do włosów z serii Resistance to kosmetyk, który plasuje się pomiędzy tradycyjną odżywką, a maską do włosów. Został stworzony z myślą o włosach bardzo osłabionych i zniszczonych, np. częstymi zabiegami z użyciem wysokich temperatur. Przeciwdziała łamaniu się włosów i dba o odbudowywanie włókien i ich struktury. Efektem są włosy zdrowe, lśniące, gładkie i przede wszystkim widocznie wzmocnione i zregenerowane. Dodatkowo, włosy po użyciu cementu są odporne na uszkodzenia, a ilość rozdwojonych końcówek - z biegiem czasu coraz mniejsza.

Kosmetyki marki Kerastase

Produkt może być stosowany codziennie, a jego aplikacja nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Cement należy nanieść na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Największa jego ilość powinna znaleźć się na końcach włosów, a najmniejsza - u nasady. Produkt pozostawiamy na włosach na około 2 minuty, a następnie spłukujemy. Efekty działania tego kosmetyku widoczne są od razu, a odpowiada za to dobór głównych składników. Zastosowana technologia Vita-Ciment łączy w sobie Pro-Keratynę, która długotrwale i natychmiastowo odbudowuje strukturę włosa oraz zawartość Ceramidów. To one wzmacniają włókna od wewnątrz, sprawiając, że włosy nie tylko prezentują się lepiej, ale przede wszystkim są wzmocnione od środka.

Przeciwdziałanie puszeniu się włosów

Spray Kerastase Fluidissime został stworzony z myślą o włosach niezdyscyplinowanych, które nadmiernie się elektryzują i puszą, a w konsekwencji - są trudniejsze w stylizacji. Cała linia Discipline ma na celu zagwarantowanie pięknej fryzury, która będzie pod całkowitą kontrolą przez cały dzień. W jaki sposób należy używać sprayu Fluidissime? Rozpylić na umyte i wysuszone ręcznikiem włosy. To kosmetyk, który nie wymaga spłukiwania, w związku z tym jest to najszybsza forma aplikacji produktu pielęgnacyjnego, a przy tym uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu. Włosy są dużo bardziej podatne na ewentualną ich stylizację, nie puszą się. Dodatkowo, kosmetyk ochrania włosy przed działaniem wysokich temperatur. Dzięki zawartości polimerów - przywraca im blask i miękkość, obecność składników aktywnych wpływa na ich wygładzenie, a ksyloza - odpowiada za działanie ochronne.

Kosmetyki marki Kerastase

Kąpiel do włosów Kerastase

W grupie bestsellerów marki Kerastase znalazł się również jeszcze jeden kosmetyk z linii Discipline. Tak jak poprzednik - dedykowany jest do włosów niesfornych. Dyscyplinująca kąpiel do włosów sprawdzi się również w przypadku włosów osłabionych zabiegami chemicznymi, zniszczonych, cienkich i farbowanych. W przypadku tego produktu, twórcy zaproponowali dwie jego wersje - tradycyjną oraz No Sulfates, czyli jego odpowiednik bez siarczanów - dla wrażliwych włosów i skóry głowy. Kąpiele marki Kerastase nie tylko skutecznie oczyszczają i odświeżają, ale przede wszystkim działają od wewnątrz - gwarantując odpowiednią pielęgnację. To, o czym również warto wspomnieć to wyjątkowy ich zapach, który przenosi myślami do luksusowych salonów fryzjerskich.

Kosmetyki marki Kerastase

Wszystkie produkty marki Kerastase zostały stworzone dla kobiet wymagających, świadomych i nowoczesnych. W ich asortymencie dostępnych jest wiele propozycji, które podbiły serca konsumentów na całym świecie. Jeśli swoją przygodę z tą marką masz jeszcze przed sobą - warto zainteresować się przedstawionymi wyżej kosmetykami, które nie tylko biżuteryjnie prezentują się w łazience, ale przede wszystkim należą do kategorii produktów skutecznych i do zadań specjalnych.

Źródło: www.cocolita.pl.

Komentarze