Pakiet telewizja i internet w ofercie UPC

UPCNiezależnie od tego czy kończy nam się umowa z operatorem, czy dopiero rozglądamy się za swoją pierwszą ofertą, prędzej czy później staniemy przed wyborem internetu domowego. Dobrym rozwiązaniem, coraz częściej praktykowanym przez wielu operatorów, jest połączenie internetu i telewizji w jednym pakiecie. W ofercie UPC znalazło się kilka tego typu propozycji, które z pewnością przykują uwagę klientów o różnych potrzebach.

W pakiecie wygodniej - telewizja i internet UPC

Połączenie w jednym abonamencie usług internetowych oraz telewizyjnych to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Wielu z nas ciągle jednak ma wątpliwości co do takiego rozwiązania. Obawy nie są uzasadnione, ponieważ ma ono zdecydowanie więcej zalet niż wad. Połączenie w jednym pakiecie telewizji i internetu zapewnia nam oszczędności na rachunkach. Nie bez znaczenia jest także zminimalizowanie formalności - klient, decydując się na jeden pakiet, podpisuje jedną umowę i co miejsc płaci jeden rachunek. Tego typu rozwiązanie uprawnia także do korzystania z rozlicznych dodatkowych usług, które dostępne są na co dzień właśnie dzięki połączeniu internetu z telewizją cyfrową.

Telewizja i internet - dobierz zakres usług do swoich potrzeb

UPC oferuje swoim klientom wiele różnorodnych pakietów z rodzaju telewizja i internet. Oferowane połączenia internetowe charakteryzują się doskonałą przepustowością, a ich szybkość została doskonale oceniona przez tysiące zadowolonych klientów. Internet światłowodowy pozwala na niemal nieograniczoną aktywność w sieci, niezależnie od ilości urządzeń, którymi dysponujemy. Duża ilość tematycznych kanałów telewizyjnych pozwala z kolei na doskonałą rozrywkę dla całej rodziny.

Elastyczność oferty sprawia, że bardzo łatwo wybrać taki, który będzie odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb. Decydując się na konkretną ofertę, warto rozważyć kilka kryteriów, które pomogą w wyborze. Dla wielu klientów bardzo istotne są kwestie cenowe. W UPC możemy wybierać pomiędzy pakietami w zakresie cenowym od 79,99 zł do 119,99 zł miesięcznie. Nawet w najtańszych wariantach znajdziemy ponad sto kanałów telewizyjnych w jakości HD oraz internet światłowodowy. Dla nieco bardziej wymagających użytkowników przygotowano niewielkich rozmiarów dekodery TV 4k BOX, nowoczesne modemy Wi-Fi, a także dodatkowe usługi, takie jak dostęp do platformy Canal+ przez trzy miesiące za darmo. Wszystkie pakiety gwarantują także abonament komórkowy.

Dodatkowe usługi, które zasługują na uwagę

Oprócz korzystnych ofert internetu i telewizji pakiety UPC oferują także kilka bardzo interesujących dodatkowych usług, które dostępne są w korzystnych cenach. Miłośnicy filmów pełnometrażowych mogą wybierać spośród kilku dostępnych zestawów filmowych kanałów tematycznych. Nie zabrakło także oferty dla fanów rywalizacji sportowej. Pakiet My Prime pozwala na wybór zgromadzonych w bibliotece ponad dwóch tysięcy materiałów filmowych i serialowych. Możemy sięgać po nie w każdym momencie. W dużych rodzinach z pewnością sprawdzi się usługa Multiroom, która zapewnia kolejny dekoder, umożliwiający oglądanie telewizji na więcej niż jednym ekranie.

Coraz więcej osób decyduje się na wybór pakietu telewizji i internetu. Oferta UPC jest nie tylko szeroka, ale także bardzo elastyczna, dlatego każdy z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Superszybki internet światłowodowy w połączeniu mnóstwem kanałów telewizyjnych i dodatkowymi usługami to sprawdzony przepis na nieskończoną rozrywkę dla całej rodziny - od rana do wieczora.

Komentarze