Na jakie zabiegi warto wybrać się do SPA?

Zabiegi w SPAWypad z mężem lub przyjaciółką do hotelu ze SPA może być świetną okazją do zregenerowania sił i skorzystania z zabiegów odmładzających, które oferują tego typu obiekty.

Złapanie chwili dla siebie jest bardzo ważne, zwłaszcza przy wzmożonym tempie pracy i życia, z którym często się borykamy. Dlatego hotele zapraszają i przyciągają do siebie gości atrakcyjną ofertą strefy SPA oraz Wellness. Czego możemy się spodziewać po takiej ofercie?

Zabiegi na twarz

Oferowane zabiegi mogą różnić się w różnych obiektach, ale ich głównym zadaniem jest oczyszczenie, uspokojenie, nawilżenie i odprężenie skóry na twarzy. W tym celu wykonuje się maseczki oczyszczające, nawilżające, dodające blasku. Często wykonuje się także masaże, a także mikrodermabrazję czy peelingi. Popularne są także zabiegi złuszczające, wykorzystujące retinol oraz zabiegi z użyciem stężonego kwasu glikolowego, który znacznie wygładza i nawilża skórę. Bogata oferta zabiegów na twarz kierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Masaże

Oczywiście, jednym z bardziej kojarzonych ze SPA zabiegiem jest masaż. Niezwykle relaksujący, pozwala na odprężenie się wszystkich zmysłów. Odpowiednia technika pomoże nam w rozluźnieniu problematycznych miejsc i regeneracji zmęczonego organizmu. Masażowi poddana może być praktycznie każda partia naszego ciała, od twarzy i szyi po ramiona, plecy i nogi. Hotel SPA może zaoferować specjalne zabiegi przeznaczone dla par, par młodych, dla przyszłych mam, masaż z wykorzystaniem gorących kamieni, a nawet chińskich baniek, itp. Bogata oferta SPA przyciąga wielu gości, chcących na chwilę zapomnieć o trudach codziennego dnia.

Zabiegi dla ciała

Oprócz masaży, nasze ciało może być poddane wielu innym, przyjemnym praktykom. Wszelkiego rodzaju maski, peelingi i rytuały z wykorzystaniem wina, czekolady czy alg w pełni nawilżą, odprężą i ujędrnią nasze ciało. Wiele obiektów oferuje gamę zróżnicowanych zabiegów, które przeznaczone są dla gości w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zabiegi w SPA

Sauna i basen

Wiele hoteli w SPA oferuje swoim gościom także możliwość skorzystania z hotelowego basenu oraz sauny. Dzięki temu, możemy poprawić krążenie w naszym organizmie, zregenerować siły lub aktywnie spędzić popołudnie.

Pobyt w SPA dla każdego

Jeśli szukamy dobrego sposobu na spędzenie weekendu za miastem, hotel ze SPA to odpowiedni kierunek! Każdy zapracowany lub szukający relaksu znajdzie w ofercie SPA zabieg idealny dla siebie. Przekonaj się sam i zapoznaj się z bogatą ofertą hotelu i SPA Olandia.

Komentarze