Kompleksowa ochrona włosów z szamponami Joico

Zdrowe włosyNowoczesne technologie oraz innowacyjne składniki okazują się niezwykle przydatne w pielęgnacji włosów. Przywracają im naturalny wygląd, a jednocześnie zapewniają ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zmienne temperatury, promienie UV czy wiatr. Kryteria te stara się spełniać marka Joico, dostarczając na rynek wiele produktów z wysokiej półki.

Odbudowa zniszczonych włosów i przedłużenie koloru

Innowacyjne składy, a także wspomniane technologie, opracowywane są głównie po to, aby połączyć dwie jakże ważne cechy kosmetyków do włosów - skuteczne działanie oraz niewielki wpływ na środowisko. W przypadku marki Joico, jednym z dowodów tych starań są wyroby z serii K-Pak. Tworzą ją między innymi szampony, odżywki, olejki, maski i spraye.

Jedną z technologii zastosowanych w tego typu produktach jest New Smart Technology, która skupia się na wykorzystaniu formuły zawierającej specjalnie dobrane, aktywne składniki. Odpowiadają one za intensywną rekonstrukcję włosów, nasycenie koloru oraz ich wzmocnienie. Technologia oparta została ona na liposomach, które umożliwiają stopniowe uwalnianie aktywnych składników we wnętrzu włosa.

Kosmetyki z linii Joico K-Pak zawierają keratynę, argininę oraz olejek z dzikiej róży - składniki te działają nie tylko podczas pielęgnacji, ale również przez wiele dni po niej. Wszystko to zdecydowanie wzmacnia uzyskany efekt odbudowanych włosów.

Szampon do włosów

Po jakie produkty marki Joico warto sięgnąć?

Jak można się domyślić, linia K-Pak nie jest jedyną w katalogu tego producenta. Stale powiększa się on o kolejne formuły, dzięki którym każda z kobiet dbająca o swoje włosy może znaleźć coś dla siebie. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

  • Szampony - w tej kategorii znajdą się nie tylko formuły uniwersalne, ale też skupiające się na konkretnym działaniu. Szampon Joico może więc posłużyć do nabłyszczenia blond włosów, utrzymania ich chłodnego odcienia, wzmocnienia barwy czy nawilżenia (szczególnie ważne w przypadku włosów cienkich, przesuszonych i kruchych).
  • Spraye - marka Joico przygotowała między innymi mieszanki do tworzenia fal, budowania objętości, jak również spraye utrwalające.
  • Odżywki - zalecane do włosów wymagających nawilżenia i odbudowania. Zmienne warunki atmosferyczne często je niszczą, przez co nie prezentują się tak, jak powinny. Wykonanie kuracji z zastosowaniem odpowiednio dobranej odżywki może w takiej sytuacji bardzo pomóc.
  • Maski - stosowane przede wszystkim do nabłyszczenia i wzmocnienia włosów. Zapewniają odbudowę i ochronę, między innymi za sprawą wspomnianej technologii liposomalnej, robiącej użytek z takich składników jak keratyna, arginina i olejek z dzikiej róży.

To oczywiście jedynie wybrane, najpopularniejsze kategorie produktów marki Joico. Na klientki chcące zabezpieczyć i odświeżyć swoje włosy czekają też specjalne mgiełki, pianki nawilżające, a także całe zestawy.

Do jakiego typu włosów przygotowane zostały kosmetyki marki Joico?

Choć wiele produktów skupia się na odnowie koloru i błysku włosów blond, w asortymencie producenta znaleźć można również inne kosmetyki. Zapewniają one skuteczne działanie niezależnie od stopnia zniszczenia włosów farbowanych, suchych, cienkich oraz przetłuszczających się.

Rekonstrukcja Joico ma na celu znaczną poprawę ich wyglądu, a także kondycji. Mowa tu przede wszystkim o odporności na wpływ wszelkich czynników szkodliwych. Biorąc to pod uwagę, przedstawione kosmetyki wydają się niezwykle ciekawym wyborem - zwłaszcza że opracowywane są na podstawie nowoczesnych technologii.

Komentarze