Jesienne aranżacje. 3 pomysły na modne przeróbki w mieszkaniu

Jesienne aranżacjeJesień to dla większości z nas dość trudny okres. Przesilenie sprawia, że nie czujemy się najlepiej, pojawia się zmęczenie i gorszy humor. Po pełnym słońca, ciepłym i przyjemnym lecie jesień jawi się jako okres smutniejszy i trudniejszy. Żeby trochę poprawić sobie humor i sprawić, żeby październik i listopad przebiegły w maksymalnie miłej i przytulnej atmosferze, powinniśmy solidnie się do nich przygotować. Jesienne aranżacje w domu sprawią, że zdecydowanie przyjemniej będzie nam spędzać czas w swoich czterech ścianach. Oto 3 pomysły na modne przeróbki w mieszkaniu - idealne na deszczową jesień.

Magia jesiennych dodatków

Doskonałym pomysłem na tanie i szybkie zmiany we wnętrzu jest zainwestowanie w nowe dodatki. Niewielkie z pozoru metamorfozy potrafią dać naprawdę spektakularny efekt. Zacznijmy od zakupienia poduszek lub nowych poszewek, które założymy na te, które już mamy. Zaopatrzmy się w ciepłe kocyki i elegancką narzutę na łóżko. Najlepsze będą takie wykonane z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów - pluszowe, futerkowe, aksamitne. Jesienią nasz dom ma być maksymalnie przytulny i ciepły. Tak, by miło spędzało się tutaj chłodne, deszczowe dni. Poduszki, narzuty, koce miękki dywan - wszystkie one sprawią, że każde pomieszczenia nabierze domowej atmosfery.

Ciepłe kolory

W tym okresie warto też pomyśleć o niewielkich zmianach kolorystycznych. Jesienią idealnie sprawdzą się ciepłe kolory - brązy, beże, pomarańcze. Inwestujmy w dodatki w kolorach ziemi, dzięki którym złota, polska jesień wejdzie również do środka naszego domu. Możemy pomyśleć o bardziej zaawansowanej metamorfozie i np. pomalować jedną ze ścian w salonie. Wybierzmy ciepły, nieco przybrudzony odcień pomarańczy lub zieleń w odcieniu khaki. Taki akcent doda naszemu salonowi szyku i całkowicie odmieni nawet nudną, opatrzoną przestrzeń.

Kominek gwiazdą salonu

Prawdziwą gwiazdą wnętrz gotowych na jesień i zimę jest jednak kominek. W zależności od tego, czy mieszkamy w domu, czy w mieszkaniu będziemy wybierać inne dodatki. Do domu możemy wybrać klasyczny kominek lub szalenie modną w ostatnich latach żeliwną kozę. Z kolei do mieszkania idealny będzie biokominek - całkowicie bezpieczne i ekologiczne wyjście odpowiednie do lokali w blokach. Nic tak nie sprzyja budowaniu przytulnej atmosfery jak piękny kominek.

Bezpieczne finansowanie

Szukając pomysłów na jesienne zmiany w domu, warto pamiętać o tym, by dobierać ich zasięg do naszych możliwości finansowych. Jeśli marzą nam się większe remonty, przemyślmy kredyt gotówkowy, który może być zastrzykiem gotówki potrzebnej do takich zmian. Ale wybierajmy tylko sprawdzone, zaufane instytucje finansowe. Santander Consumer Bank - bank od kredytów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i uczciwość. Bo to cechy, które przy zaciąganiu kredytu gotówkowego są najistotniejsze. Raty dopasowane do naszych możliwości, atrakcyjne oprocentowanie i przejrzyste zasady sprawią, że bez problemu uda nam się spłacić zobowiązanie.

Komentarze