Jakie urządzenia powinny znaleźć się w salonie kosmetycznym?

Medyczne urządzeniaWybór sprzętu kosmetycznego do salonu powinien być dobrze przemyślaną decyzja. Możesz zapytać swoje klientki, z jakich zabiegów chętnie by skorzystały, w końcu to one zostawiają u Ciebie pieniądze. Na rynku kosmetycznym jest ogromna konkurencja. Powinnaś zadbać o to, by Twój salon wyróżniał się na tle pozostałych. Utrzymuj wysokie standardy i stale powiększaj swoją ofertę.

LIPOLASER DUO

To innowacyjna technologia pozwalająca na redukcję tkani tłuszczowej bez konieczności wykonywania ciężkich ćwiczeń na siłowni. W tym sprzęcie użyto połączenie wiązki laserowej 650 nm z podczerwienią 940 nm. Pozwala to na biostymulacje naturalnych kanałów metabolicznych.

Podczas promieniowania laserowego zachodzi reakcja chemiczna. Jej skutkiem jest rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Są one przenoszone do układu limfatycznego, a następnie naturalnie usuwane przez nasz organizm.

Urządzenie zostało wyprodukowane w Polsce. System został podzielony na poszczególne części ciała, płeć i wielkość problemu. Pozwala to na indywidualne podejście do każdego klienta. Zabieg jest bezbolesny i niezwykle skuteczny. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

PERMENENT MAKE-UP (jedna głowica)

Ten sprzęt pozwoli na dokładne i niezwykle precyzyjne wykonanie makijażu permanentnego. Urządzenie marki Medika jest wyposażone w Precise Injection Counting (PIC). Jest to mikroprocesor, który zapewnia pracę igły z określoną częstotliwością i stałą ilością wybranego pigmentu. Jest to ciche w obsłudze i komfortowe w użytkowaniu urządzenie.

INFUSION OXYJET (infuzja tlenowa)

To połączenie tlenu z masażem poprzez zastosowanie OXY JET. Tlen jest wtłaczany jest do głębszych warstw skóry. Pod wpływem ciśnienia dochodzi do delikatnego złuszczenia naskórka. Zabieg można dopasowywać do indywidualnych oczekiwań klienta.

Zaraz po zabiegu skóra jest nawilżona, ujędrniona, koloryt zostaje ujednolicony a zaczerwienienia zredukowane. Zabieg ma działanie odmładzające i liftingujące.

HYDROGEN PEEL (oczyszczanie wodorowe)

Urządzenie Hydrogen Peel Medika produkuje wodór dzięki specjalnemu generatorowi. Wodór jest najmniejszym pierwiastkiem i dzięki temu potrafi bez problemu przenikać w głąb skóry. Zostaje on dostarczony przy pomocy wody pod dużym ciśnieniem. Dzięki temu dochodzi do delikatnego złuszczania naskórka i oczyszczenia porów. Dostarczanie aktywnego wodoru pozwala na redukcję wolnych rodników oraz usuwa plamy pigmentacyjne.

Kosmetyczne urządzenia

Urządzenie posiada 3 programy zabiegowe oraz budowę wykonaną z antybakteryjnego materiału Corian®.

Urządzenia wielofunkcyjne Medika Premium

Linia Medika Premium została stworzona, by połączyć kilka urządzeń w jednym. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu udało się to osiągnąć. Medika jest marką wielokrotnie nagradzaną i co ważne, jest to polski produkt. Jedno urządzenie daje wiele możliwości konfiguracji aż 10 modułów (18 technologii). Nowe funkcje można dokupować w dowolnym momencie.

  • Analizer skóry pozwala na zbadanie jakości skóry. Umożliwia to dobranie odpowiednich zabiegów dedykowanych do potrzeb skóry klienta. Analizy można dokonać przed oraz po zabiegu. Urządzenie wykonuje 60 pomiarów pośrednich i podaje wynik w procentach.
  • Peeling kawitacyjny wykorzystuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 25 kHz. Pod wpływem zmiennego ciśnienia powstają pęcherzyki powietrza. Dochodzi do ich rozerwania, które skutkuje delikatnym złuszczeniem naskórka. Zabieg oczyszcza skórę i przygotowywuje na dalsze zabiegi. Posiada 4 programy: peeling kawitacyjny z sonoforezą, dezinkrustacje - funkcja głębokiego oczyszczania, mikromasaż McT oraz jonoforezę.
  • Ultradźwięki (sonoforeza) są to drgania mechaniczne. Ich częstotliwość zaczyna się powyżej 20 kHz. Zabieg służy do wtłaczania substancji aktywnych do głębszych warstw skóry.
  • Mezoterapia bezigłowa to zabieg wprowadzania substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry bez użycia igieł. Do zabiegu zostaje wykorzystane zjawisko elektroporacji oraz fal ultradźwiękowych przy pomocy dwóch głowic.
  • Mikrodermabrazja diamentowa polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka. Zabieg stymuluje produkcje kolagenu i elastyny, redukuje blizny oraz przebarwienia. Pozwala na lepsze wchłanianie się wprowadzanych substancji aktywnych. Posiada 9 wymiennych głowic diamentowych.
  • Fale radiowe wytwarzają ciepło do temperatury 45-55 stopni Celsjusza. Podgrzewają włókna kolagenowe, co powoduje proces odbudowy i regeneracji naskórka.
  • Liposukcja ultradźwiękowa to zabieg modelujący, pomagający w redukcji złogów tłuszczowych oraz cellulitu. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny.
  • Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica jednocześnie zasysa fałd skóry i roluje ruchomymi rolkami. Zbieg pobudza metabolizm i przebieg limfy, redukuje cellulit, rozstępy i blizny.
  • Oksybrazja to złuszczenie martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Zabieg odmładza, rewitalizuje i delikatnie złuszcza.
  • Lipolaser DUO to intensywna redukcja tkanki tłuszczowej. Wiązka laserowa o długości fali 650 nm emituje światło o zimnym spektrum, oraz podczerwieni 940 nm.

Więcej znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/pl/content/93-urzadzenia-kosmetyczne-hurtownia.

Komentarze