Ile kosztują zabiegi medycyny estetycznej?

Zmarszczki na twarzyRosnąca popularność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wiąże się z kilkoma czynnikami. Wśród tych pozytywnych, to na pewno należy wspomnieć o wzroście profesjonalizacji zawodu, upowszechnieniu się usług i rozszerzeniu oferty zabiegowej w wielu placówkach. Jednakże przy dynamicznym rozwoju branży, a obecnie również przy szalejącej inflacji, ceny takich terapii rosną. Ile kosztują zabiegi medycyny estetycznej? Tego dowiesz się z niniejszego artykułu.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Bardzo popularnym zabiegiem jest z pewnością depilacja laserowa. Jej koszt zależy oczywiście od miejsca depilowania, gabinetu oraz województwa. Przykładowo najtaniej wyjdzie nam depilacja laserowa pach, gdzie za jeden zabieg zapłacimy od 250 do 350 zł. Potem będzie zabieg przeprowadzony na łydkach, za który zapłacimy od 340 do 400 zł. Natomiast najdroższa będzie depilacja laserowa bikini. W zależności od tego, czy będzie to zabieg wykonywany na "płytkim bikini" czy na "głębokim bikini", cena będzie się różniła. W przybliżeniu wyjdzie od 350 do 550 zł. Oczywiście w każdym przypadku mówimy o cenie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej ze średniej półki. Wszystkie dane są uśrednione i zaokrąglone, a możemy być wręcz pewni, że od następnego roku takie usługi niestety podrożeją.

Ile kosztuje lifting twarzy?

Lifting twarzy, czyli popularne "uniesienie twarzy", pozwala nam odmłodzić nasze ciało. Poprawimy regenerację skóry, będziemy wyglądali młodziej i poprawimy własną autoprezentacje. Jednak pamiętajmy, że cena jednego takiego zabiegu wynosi od 400 do 550 zł.

Zabieg medycyny estetycznej

Ile kosztuje kriolipoliza?

Kriolipoliza staje się coraz bardziej popularną terapią z zakresu medycyny estetycznej. Polega ona na działaniu zimna na komórki tłuszczowe, przez co w sposób naturalny pozbywamy się niepotrzebnych boczków, wytłuszczeń etc. Koszt zabiegu kriolipolizy znajduje się w przedziale od 520 do 600 złotych za jedną sesję.

Ile kosztuje usuwanie rozstępów?

Kolejną sprawą jest znany zabieg usuwania rozstępów, czyli redukowania tkanek tłuszczowych, ich regenerowania, remodelingu oraz poprawienia koloru skóry. Jedna sesja zależy w szczególności od wykorzystanej metody. Dlatego też istnieje ogromny rozstrzał w cenach pojedynczych zabiegów - koszt waha się od 200 do 1000 złotych. Najtańszą formą będzie karboksyterapi, która kosztuje około 150-250 złotych. Mezoterapia igłowa to koszt rzędu 400-600 zł. Natomiast usuwanie rozstępów przy wykorzystaniu Plexr będzie kosztować około 400-800 złotych.Następna w kolejce jest Najdroższa jest radiofrekwencja mikroigłowa, na którą wydamy od 600 do 1000 złotych za pojedynczy zabieg.

Jeśli myślimy o skorzystaniu z któregoś z tych zabiegów, to pamiętajmy, że najlepiej jest skonsultować się z lekarzem w zaufanym i profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, takich jak chociażby Dr Marcin Nowak. Poza pięknym wyglądem chcemy też, żeby taka terapia była przeprowadzona w sposób bezpieczny oraz komfortowy - a tylko specjaliści będą nam to mogli załatwić.

Komentarze