Flexy Gel, czyli stwórz paznokcie swoich marzeń

Lakiery do paznokciZadbane paznokcie świadczą o człowieku i jego kulturze. Nic zatem dziwnego, że zwłaszcza kobiety poświęcają sporo uwagi tej części ciała. Malowanie paznokci tradycyjnym lakierem z jednej strony bywa irytujące, z drugiej zapewnia krótkotrwałe efekty. Gdy chcemy cieszyć się pięknym wyglądem na dłużej, należy poszukać bardziej skutecznych rozwiązań.

Jednym z nich jest Flexy Gel - najlepsza alternatywa dla klasycznych wersji żelowych lub akrylowych. To nowoczesna metoda, dzięki której można otrzymać pożądaną długość paznokci, a jednocześnie cieszyć się łatwą aplikacją. Co warto wiedzieć na jej temat?

Czym wyróżnia się ELISIUM Flexy Gel?

Produkt stanowi wynik połączenia systemu akrylowego i żelowego. Co za tym idzie, posiada zalety obu z nich - jest łatwy w formułowaniu podobnie jak akryl, a jednocześnie ma twardość typową dla żelu. Jego aplikacja jest nie tylko bardzo łatwa i szybka, ale również wygodna. Dzięki odpowiedniej gęstości, nie trzeba obawiać się nieprzyjemnego i uciążliwego spływania na skórki. Jest to zatem rozwiązanie odpowiednie nawet dla początkujących osób, które do tej pory nie próbowały samodzielnie takiej metody malowania paznokci. O czym jeszcze warto wspomnieć?

  • Liczba poprawek możliwych do wykonania jest praktycznie nieograniczona. Możemy zatem tak długo formować żel, aż jego wygląd w pełni nas zadowoli.
  • Całość mieści się w bardzo wygodnej tubie, przez co aplikacja jest wyjątkowo precyzyjna i nie musimy obawiać się o marnowanie produktu. Co więcej, mamy pewność, że wykorzystamy preparat do ostatniej kropli.
  • Flexy Gel to zestaw składający się z bazy żelowej, primera, specjalnego płynu oraz koloru. W tym przypadku można zdecydować się na jedną z czterech delikatnych wersji - różową, beżową, białą lub mleczną. To zatem idealny wybór na co dzień, gdy zależy nam na eleganckim, a jednocześnie dyskretnym efekcie.
  • Zestaw jest dostępny w przystępnej cenie, a wydajna forma wszystkich elementów wchodzących w jego skład sprawia, że każda kobieta będzie mogła cieszyć się długim i bezproblemowym użytkowaniem.
  • Lakiery do paznokci

Co jeszcze warto wiedzieć na temat Flexy Gel?

Ważną informacją dla użytkowniczek jest czas utwardzania. Jest on różny, w zależności od tego na jaki odcień się zdecydujemy. Najkrótszy czas otrzymamy w przypadku mlecznego koloru - to zaledwie 30 sekund. Różowy i beżowy potrzebują 60 sekund, a biały nieco dłużej. ELISIUM Flexy Gel może być nakładany zarówno na naturalną płytkę paznokcia, jak i na specjalne formy - Quick Shape Nail Form. Dostępne są dwa rodzaje - pierwszy ma uniwersalny charakter i wyróżnia się węższą płytką i mniejszą krzywą C. Z kolei drugi jest przeznaczony dla pań obdarzonych szerszą płytką paznokcia, która rośnie w górę. Ma także większą krzywą C. Nakładanie Flexy Gelu w tej wersji również należy do bardzo łatwych i przyjemnych.

Warto zaznaczyć, że produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz nie ma nieprzyjemnego i drażniącego zapachu, który często cechuje tego typu preparaty. To zatem idealny produkt dla alergików oraz osób, które mają szczególnie wrażliwy zmysł węchu. Nie trzeba ponadto obawiać się utraty części substancji podczas jej nakładania, co jest typowe dla klasycznych żeli. W kwestii trwałości, jeśli całość została wykonana w prawidłowy sposób, można liczyć nawet na okres powyżej miesiąca. Ogromną zaletą jest duża twardość, dzięki czemu jesteśmy w stanie swobodnie wykonywać wszystkie czynności, nie martwiąc się o paznokcie. Flexy Gel jest polecany wszystkim kobietom, które marzą o pięknym manicure, a jednocześnie zależy im na łatwości i szybkości jego wykonania.

Komentarze