Depilacja laserowa - poczuj gładkość swojej skóry!

Depilacja laserowaIdealnie gładkie nogi, bikini i pachy? Czy Ty także marzysz o tym, aby móc się cieszyć skórą bez podrażnień i wrastających włosków? A może chciałabyś całkowicie pozbyć się ze swojej łazienki maszynki do golenia? Teraz jest na to szansa! Musisz zaufać najlepszej, bezpiecznej i skutecznej metodzie depilacji, która da Ci długotrwałe efekty. Jaka to metoda? Usuwanie owłosienia z niemal każdej części Twojego ciała przy pomocy lasera diodowego Light Sheer Duet.

Korzyści z zabiegu depilacji laserowej, które musisz poznać!

Co możesz zyskać decydując się na depilację laserem? Przede wszystkim:

  1. Ogromny komfort na co dzień, jeżeli jesteś osobą, która do tej pory nie dawała sobie rady z wrastającymi włoskami i podrażnieniami, to depilacja laserowa rozwiąże Twój problem.
  2. Oszczędność czasu - kiedy wykonasz serię depilacji laserowej nie będziesz musiała spędzać tyle czasu w łazience a Twoja codzienna toaleta będzie znacznie krótsza niż dotychczas!
  3. Mniej wydanych pieniędzy - pomyśl tylko ile każdego miesiąca wydajesz na produkty do depilacji takie jak: maszynka do golenia, wosk czy pasta cukrowa. Po depilacji laserowej nie będziesz musiała o tym myśleć!
  4. Wysoka efektywność zabiegu! Skuteczność depilacji laserowej sięga ponad 90% Możesz być zatem pewna, że depilowany obszar będzie idealnie gładki w dotyku.
  5. Bezbolesność zabiegu depilacji - wykonując zabieg w profesjonalnym salonie kosmetycznym i przy użyciu odpowiedniego sprzętu da Ci pewność, że zabieg będzie dla ciebie bezbolesny

Jakie partie ciała najczęściej depilują kobiety?

Jeżeli jeszcze nie należysz do grona zadowolonych kobiet, które cieszą się gładką skórą po zabiegach depilacji laserem, to możesz to nadrobić! Czy chcesz się dowiedzieć, jakie partie ciała najczęściej depilują Panie? Przede wszystkim bikini! Chyba się zgodzisz, że zaczerwieniona skóra, wrastające włoski czy krostki to spory problem dla każdej z nas, zwłaszcza latem kiedy często zakładamy na siebie kostium kąpielowy!

W drugiej kolejności najczęściej depilujemy nogi. Musisz nam uwierzyć na słowo ale to, co czuje każda kobieta mająca gładkie nogi bez codziennego golenia ich maszynką jest nie do opisania!

No i oczywiście pachy! Gładka skóra w tych okolicach to niesamowity komfort zwłaszcza dla tych osób, które czynnie uprawiają sport!

Jaki laser do depilacji ma najlepsze działanie?

Na rynku można znaleźć wiele laserów do depilacji. Cenionym, skutecznym i bezpiecznym laserem do usuwania owłosienia jest niezawodny Light Sheer Duet. Laser ten wyposażony jest w dwie głowice małą i dużą, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Duża głowica zwykle jest wykorzystywana na duże obszary naszego ciała takie jak: plecy, nocy, przedramiona, bikini. Mała głowica zwykle przeznaczona jest do depilacji pach, twarzy, bikini głębokie czy wąsik.

Ile zabiegów depilacji laserem potrzebuje dla uzyskania najlepszego efektu?

Depilację laserową trzeba wykonać w serii. Zazwyczaj jest to ok. 6 - 7 zabiegów wykonywanych, co 8 tygodni. Ma to związek z fazami wzrostu włosa. Laser działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli w anagenie. Z każdym kolejnym zabiegiem na skórze pozostaje coraz mniej włosków, aż do uzyskania najlepszych efektów.

Przed rozpoczęciem zabiegów w salonach Laser Delux zawsze przeprowadzamy bezpłatną konsultację z kosmetologiem podczas, której omawiamy zabieg, wykluczamy ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania i wykonujemy próbę laserową, której zadaniem jest dobranie najlepszych parametrów do rodzaju skóry i włosków.

Komentarze