Cleaner do paznokci - must-have każdej profesjonalnej stylistki!

CleanerCleaner stanowi jeden z tych produktów pomocniczych, bez którego nie można stworzyć trwałej i bezpiecznej stylizacji hybrydowej. Czemu jest on taki ważny? Sprawdźmy!

Czym jest cleaner?

Najogólniej rzecz ujmując, cleaner można nazwać odtłuszczaczem do paznokci, którego głównym zadaniem jest przygotowanie naturalnej płytki do dalszej stylizacji. Do jego głównych zadań należą:

  • wcześniej wspominane odtłuszczenie,
  • usunięcie z powierzchni paznokcia zanieczyszczeń oraz pyłu powstałego podczas jego matowienia.

Cleaner jest po prostu must-havem, o którym nie może zapomnieć żadna profesjonalna stylistyka. Stanowi on niezbędnik kosmetyczny będący pierwszym krokiem w procesie tworzenia trwałej oraz bezpiecznej stylizacji hybrydowej. Jak go używać? Wystarczy nasączyć nim wacik bezpyłowy, przetrzeć płytkę i poczekać aż stanie się ona matowa. Po tej czynności można spokojnie przejść do zastosowania odpowiedniego primera.

Gdzie szukać cleanerów?

Ciekawą propozycję skierowaną do profesjonalnych stylistek posiada Indigo Nails - https://www.indigo-nails.com/preparaty-pomocnicze/cleanery. W aktualnej ofercie znaleźć można:

  • Cleaner Shea Super Shine - cleaner będący produktem rekomendowanym do wykończenia paznokci hybrydowych bądź żelowych. Jeśli do stylizacji wybrałaś top pozostawiający lepką warstwę, możesz ją właśnie usunąć niniejszym Cleanerem Shea Super Shine. Dodatkowo obecność masła shea sprawi, że skórki nie będą wymagały stosowania oliwki, a paznokcie zachwycą błyszczącym pięknem przez długi czas.
  • Cleaner Wipe Off - cleaner stosowany podczas poprawek. Jego wielką zaletą jest to, że wspaniale przygotowuje płytkę do aplikacji kolejnej warstwy produktu bądź zdobienia.
  • Brush Cleaner - cleaner przeznaczony do czyszczenia pędzli akrylowych. Stanowi on nieocenione wsparcie podczas renowacji pędzelków. Warto użyć go, gdy resztki akrylu pozostaną na włosiu.

Szukasz profesjonalnych cleanerów do paznokci? Sprawdź ofertę Indigo Nails!

Komentarze