Koszulki z własnym nadrukiem

Biała koszulkaZaprojektuj koszulkę jakiej nie ma nikt inny. Niech pokaże wszystkim kim jesteś.

Zwykły, tradycyjny T-shirt to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Uwielbiają go zarówno mężczyźni, kobiety, jak i dzieci. Bogaty wybór kolorów oraz nadruków sprawia, że zwykła koszulka świetnie pasuje do stroju sportowego, a jednocześnie może stanowić bazę do bardziej eleganckiego outfitu. Charakter koszulki w dużej mierze zależy od jej nadruku. Może to być intrygujący wzór, zabawne hasło, czy nawet zdjęcie. Aktualnie w kilku krokach samodzielnie możesz zaprojektować własną grafikę.

Koszulka inna niż wszystkie

Koszulki z nadrukiem są fantastycznym sposobem na urozmaicenie każdej stylizacji. Dzięki nim możesz przełamać nudę zachowując pełnię swobody. Wyróżnij się z tłumu, wyraź siebie za pomocą odpowiedniego tekstu, rysunku, czy zdjęcia. Koszulka sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy nie masz pewności, czy na dane wyjście ubrać się bardziej formalnie, czy na luzie. Wystarczy, że na wierzch zarzucisz marynarkę, bądź żakiet, który w każdej chwili możesz zdjąć. Jeżeli chcesz coś przekazać światu, albo po prostu T-shirty z sieciówek są dla Ciebie zbyt popularne, a Ty jesteś indywidualistą, koszulka na zamówienie jest tym czego szukasz. Możesz stworzyć coś, czego nie ma absolutnie nikt inny.

Pomysł na prezent

Koszulka na zamówienie jest oryginalnym pomysłem na to, by sprawić niespodziankę bliskiej osobie. Z pozoru zwykły ciuch, a jednak stworzony specjalnie z myślą o niej. Pokaż jak dobrze ją znasz, jak jest dla Ciebie ważna. Zaprojektuj koszulkę dla mamy, taty, babci, dziadka, dziecka, drugiej połówki, czy dobrego przyjaciela. Niech będzie jedyna w swoim rodzaju, tak samo jak oni. Nie masz pomysłu na Walentynki, rocznicę związku? Koszulka z własnym zdjęciem, takim ważnym dla Was obojga na pewno będzie bardzo miłym upominkiem. W zależności od Twojego projektu może ona w romantyczny sposób wyrażać to, co Was łączy, wskazywać na pasję, którą dzielicie, albo Wasze podobne poczucie humoru i dystans, szczególnie jeśli weźmiesz drugą taką samą dla siebie. Spersonalizowane T-shirty dla par są obecnie niezwykle modne. Wykorzystuje się je np. do narzeczeńskich sesji fotograficznych. Podobną popularnością ciszą się koszulki dla taty i syna, czy mamy i córki.

Stwórz własny projekt

Samodzielne zaprojektowanie grafiki na koszulce nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę https://extra-koszulki.pl, wybierz ze swojego komputera plik lub dodaj własny tekst i zobacz na podglądzie jak będzie wyglądać Twój T-shirt. Możesz również wybrać jedną z grafik dostępnych w bazie. Baw się kolorami, kształtami, daj się ponieść kreatywności i stwórz coś naprawdę wyjątkowego. Podobnie możesz zaprojektować kubek, bluzę, czapkę, torbę, czy plecak. Tego typu gadżety są popularnym sposobem na promowanie swojej marki. Wiele firm daje je swoim klientom, pracownikom z różnych okazji, by czuli się docenieni, a jednocześnie szerzyli znajomość ich logo.

Nadruki na koszulkach są najprostszym sposobem na urozmaicenie najprostszego elementu garderoby. Dzięki nim możemy czuć się wyjątkowo, wyrażać to jakim jesteśmy ludźmi, czym się interesujemy, bez rezygnacji z uczucia komfortu.

Komentarze

MagdaZ
Świetna sprawa takie projektowanie własnych koszulek z nadrukiem. Czasem można zaprojektować coś naprawdę fajnego.