Galanteria skórzana - symbol współczesnego gentlemana

Skórzana galanteriaŚwiat zbudowany jest ze szczegółów - to właśnie szczypta soli decyduje o smaku potrawy, a kropla pigmentu o kolorze farby. W modzie męskiej sytuacja ma się całkiem podobnie - dobierając stylizację dla gentlemana sporo uwagi trzeba poświęcić dodatkom. Do takich należy właśnie galanteria skórzana. Sklepy online oferują dzisiaj wprost nieograniczony wybór - co wybrać, by faktycznie podnieść klasę swojej garderoby? Oto kilka wskazówek!

Eksponuj skórzaną galanterię - małe dodatki do męskiej garderoby, które czynią cuda!

Nie wahaj się pokazać co pięknego kryje Twoja garderoba. Skórzane dodatki dla mężczyzn są odpowiednie praktycznie dla każdego typu stylizacji, zarówno dla codziennych, jak i tych bardziej formalnych. Czasem jednak wewnętrzna skromność sprawia, że mimo posiadania gatunkowej, galanterii skórzanej męskiej, chowamy ją przed światem. Mowa między innymi o skórzanych torbach na ramię, paskach do spodni czy pasku od zegarka. To od nas zależy, czy wyeksponujemy te elementy i pozwolimy im wdzięcznie uzupełnić image gentlemana.

Skórzana galanteria

Fot. Galanteria skórzana Gentle-Man.pl

Pokaż światu, że masz duszę klasycznego gentlemana!

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - to stare porzekadło ma w sobie wiele życiowej prawdy. Bardzo często dla nowych osób nasza postawa to tylko jeden z kilku elementów, które budują ocenę na nasz temat. Liczy się również prezencja. Obuwie, portfel, pasek do spodni, rękawice, aktówka - to typowa galanteria skórzana, która rzuca się w oczy w naszej codziennej stylizacji. Te eleganckie akcenty w garderobie mogą być niezwykle istotne, zwłaszcza w trakcie spotkań służbowych i biznesowych. W takich momentach zbudowanie sobie dobrego "pierwszego wrażenia" jest czasem nieocenione dla dalszych negocjacji. Skórzana galanteria to znak rozpoznawczy gentlemana - funkcjonalny portfel typu slim, którym zapłacimy za kolację wysyła odpowiedni sygnał, bez względu na to, czy jest to kolacja służbowa czy randka.

Galanteria skórzana w sklepie online - jak poznać, czy towar jest gatunkowy?

Dobre, jakościowe skórzane dodatki do męskiej garderoby to zakupy, które powinny służyć na lata. Skóra licowana to materiał trwały, a pod względem stylistyki także ponadczasowy - galanteria skórzana męska nie wychodzi z mody, jest uniwersalnym symbolem stylu. Jeśli robimy zakupy w sprawdzonym sklepie online, galanteria skórzana to pewna inwestycja.

Skórzana galanteria

Fot. Podręczny portfel na bilon (Gentle-Man.pl)

Niestety, na podstawie zdjęcia w internetowym katalogu ciężej ocenić nam to, czy mamy do czynienia ze skórą naturalną, czy syntetyczną. Biorąc towar do rąk szybko rozpoznamy, że jest to skóra naturalna: jest delikatna i ciepła w dotyku, a także ma charakterystyczne pory i specyficzny dla siebie zapach. Dobre wyroby ze skóry są szyte ręcznie i misternie zdobione, posiadają raczej tłoczone, niż naklejane symbole oraz napisy. Nie jesteś pewien, czy galanteria skórzana, którą kupiłeś jest oryginalna? Przeprowadź prosty test - za pomocą kropli wody, naniesionej na powierzchnię skóry. Naturalna skóra wchłonie kroplę, podczas gdy syntetyczna będzie stanowić dla niej barierę - na tej powierzchni kropla będzie się ślizgać!

Ocena: 5.0

Komentarze