Dom i ogród

Rozmaite warianty ceramiki łazienkowej. Jak wybrać?

Ceramika łazienkowaO ostatecznym efekcie aranżacyjnym łazienki decydują detale, dlatego istotną rolę odgrywają elementy ceramiki, czyli umywalka, sedes i, coraz częściej doceniany, bidet. Różnorodne warianty umożliwiają wykończenie pomieszczenia w dowolnym stylu. Kwestie estetyczne muszą iść w parze z praktycznymi. Na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę, aby idealnie dopasować ceramikę do wnętrza?

Więcej…

 

Urządzamy pokój nastolatka - biurko i inne meble

Pokój nastolatkaKażdy nastolatek powinien mieć swój oddzielny pokój, ponieważ coraz wyraźniej kształtują się jego indywidualne potrzeby i stopniowo wchodzi w dorosłość, a na dodatek potrzebuje spokoju do nauki. Łóżko i biurko to podstawowe wyposażenie, które powinno znaleźć się w jego pokoju, ale co jeszcze może się przydać?

Więcej…

   

Nowoczesny dom - wybieramy gotowy projekt domu

Projekt nowoczesnego domuJeśli idziesz z duchem czasu i interesują cię nowinki, to warto, by również twój dom był nowoczesny! Tylko co to właściwie znaczy? Zobacz, jak nowoczesne projekty domów wykorzystują technologię, ale i także naturę. A wszystko dla twojej wygody!

Więcej…

 

Jak ozdobić altanę ogrodową? Mamy dla was podpowiedź!

Altana ogrodowaJeśli zdecydowaliście się właśnie na zakup altany ogrodowej to mamy dla was dobrą wiadomość: będziecie bardzo zadowoleni! Dlaczego? Altanki drewniane to obiekty, które bardzo zwiększają funkcjonalność ogrodu. Można tam jeść, odpoczywać, świętować, spotykać się z ludźmi, pracować, uczyć się i… co tylko jeszcze wpadnie nam do głowy! Żeby jednak robić to chętnie i przyjemnej dla nas aurze, altany ogrodowe powinny być odpowiednio zaaranżowane. Jak udekorować altanę ogrodową? Oto kilka propozycji!

Więcej…

   

Ściana inna niż wszystkie? Postaw na fototapety!

FototapetaCzujesz potrzebę przeprowadzenia zmian? Jeśli ta chęć dotyczy Twojego mieszkania, istotne zmiany można wdrożyć bez konieczności inwestowania sporych nakładów pracy, czasu i pieniędzy, pod warunkiem, że będziemy mieć atrakcyjny pomysł na nową aranżację. Jednym z najistotniejszych elementów każdego pomieszczenia jest ściana i to właśnie od tego, jak prezentują się ściany, w znacznej mierze, zależy styl i klimat salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Sposób na niepowtarzalną ścianę? Postaw na nowoczesną fototapetę!

Więcej…

 

Lampy w kobiecym stylu - łamiemy stereotypy

Lampy w kobiecym styluKobiece wnętrza nie muszą być odsypane brokatem i wypełnione różem, by zachowały swój styl oraz urok. Spójrzmy na oświetlenie od innej strony. Przełammy stereotypy i przekonajmy się, że czerń, metal i drewno to trzy elementy, które świetnie ze sobą współgrają, a jednocześnie mają klasę, jakiej nie brak paniom.

Więcej…